300 TL

ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE

ÜCRETSİZ KARGO

3 GÜN BOYUNCA APLİK ÜRÜNLERİMİZDE GEÇERLİ %15 İNDİRİM

İNDİRİM KODU : 2krnnaav

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  TELEFON: 0212 293 52 51

  EMAİL: info@molled.com.tr

  WEB: www.molledaydinlatma.com

  Mollaoğulları Aydınlatma, LED aydınlatması alanında faaliyet göstermek üzere 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana başlıca ray imalatıyla sektörde tanınan ve yerli imalatta öncü olan, Yüksek kalitede, güvenilir ve uzun ömürlü aydınlatma sistemleri tasarlayarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

  Gelişmeleri yakından takip eden, Türkiye’ye LED aydınlatma ürünlerinin ilk giriş tarihinden bu güne, profesyonel ve tecrübeli çalışma arkadaşlarıyla birlikte LED ürünlerinin, müşterileriyle buluşturulmasını sağlayan;günümüz teknolojisinin geldiği son noktada en iyi ve en yeni çözümleri projelerde uygulamayı hedeflemiş ve sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

  Kurulduğu günden bu yana toptan ve perakende olarak ev, ofis ve mağaza dekorasyonu, hastane, okul, otel, restaurant, fabrika, residence, AVM,inşaat ve tüm mimari projelere yüksek kaliteli MOLLED marka ürünler temin etmektedir.

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak MOLLED müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.